Netík Miroslav - Kompozice

Netík Miroslav (1920-2018), Kompozice, olej na plátně, 49 x 39,5 cm, signováno a datováno vpravo dole M. Netík 26.
Vítěz aukce: uživatel 1743.
Výsledná cena: 12 500 Kč