Netík Miroslav - Motiv ze Svratky

Netík Miroslav (1920-2018), Motiv ze Svratky, akvarel, 28 x 40 cm, signováno a datováno vlevo dole M. Netík 79.
Vítěz aukce: uživatel 518.
Výsledná cena: 3 100 Kč
27.11.2019 20:28 3 100 Kč 518
21.11.2019 22:15 3 000 Kč 1906