Netík Miroslav- Terén

Netík Miroslav (1920), Terén, olej na plátně, 55 x 55 cm, nerámováno, signováno a datováno uprostřed dole M. Netík 2002.
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč