Novák Václav Vojtěch- JČ Chalupy

Novák Václav Vojtěch (1901-1969), JČ Chalupy, olej na plátně, 33x74, signováno vpravo dole V.V.Novák
Vítěz aukce: uživatel 3597.
Výsledná cena: 4 000 Kč