Novák Václav Vojtěch- JČ Rybník

Novák Václav Vojtěch (1901-1969),JČ Rybník, olej na plátně, 31x80, signováno a datováno vpravo dole V.V.Novák 62
Vítěz aukce: uživatel 505.
Výsledná cena: 4 700 Kč