Novák Václav Vojtěch- JČ Rybník

Novák Václav Vojtěch (1901-1969),JČ Rybník, olej na plátně, 31x80, signováno a datováno vpravo dole V.V.Novák 62
Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč