Obrazy

Placatka Ladislav - Žena v klobouku

Placatka Ladislav (1923-1986), Žena v klobouku, olej, 45 x 28 cm, signováno vpravo nahoře Placatka.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 7 000 Kč

Hudeček Antonín - Krajina

Hudeček Antonín (1872-1941), Krajina, olej, 42,5 x 59 cm, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 10 500 Kč

Autor neurčen - Pod mostem

Autor neurčen, Pod mostem, olej na lepence, 26,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 500 Kč

Šolta Drahoslav - Citrony

Šolta Drahoslav (1960), Citrony, olej na plátně, 60 x 80 cm, signováno vpravo dole Šolta.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 000 Kč

Špálová Milada - Krajina z Rožmitálu

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 6 500 Kč

Pon František - Kočka

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 6 000 Kč

Velčovský Josef - Bez názvu

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 700 Kč

Velčovský Josef - Cirkus

Velčovský Josef (1945), Cirkus, litografie, 36 x 26 cm, signováno vpravo dole Velčovský 91.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 700 Kč

Velčovský Josef - Žluté umyvadlo

Velčovský Josef (1945), Žluté umyvadlo, litografie, 36 x 26 cm, signováno vpravo dole Velčovský 90.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 500 Kč

Švejdová Vlasta - První sníh

Švejdová Vlasta (1946), První sníh, litografie, 29,5 x 42 cm, signováno vpravo dole Vlasta Švejdová.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 3 700 Kč

Rittstein Michael - Bez názvu

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dražba ukončena: 3 700 Kč

Kulhánek Oldřich - Kočka

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dražba ukončena: 4 700 Kč

von Blaas Eugen - Zalíbení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

von Blaas Eugen - Flirt

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

Kuklík Ladislav - Žena

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Grus Jaroslav - Vesnice

Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dražba ukončena: 12 000 Kč

Zimmermann Milan - Stromy

Zimmermann Milan (1934-2009), Stromy, olej na plátně, 50 x 60 cm, signováno vpravo dole Zimmermann.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 4 100 Kč

Dvorský Bohumír - Květiny

Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Dražba ukončena: 14 000 Kč

Mousson Josef Theodor - Květinový trh

Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dražba ukončena: 230 000 Kč

Kulhánek Oldřich - Hommage à Honoré Daumier

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dražba ukončena: 17 000 Kč

Kovář Jaroslav - Kuřátka

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 500 Kč
1 2 3 4 5 6