Obrazy

Dobeš Ludvík- Letní krajina

Dobeš Ludvík (1914 - 1979), Letní krajina, olej, 43 x 68, signováno vpravo dole Dobeš.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 13 500 Kč

Slezák Miloš- Akt

Slezák Miloš, Akt, dřevoryt, 34 x 27,5, signováno a datováno vpravo dole M. Slezák 1965, nerámováno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Procházka- U rybníka

Procházka, U rybníka, olej, 32 x 44, signováno vpravo dole Procházka.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 100 Kč

Velčovský Josef- V ateliéru

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 32 500 Kč

Pavlík Václav- Kytice

Pavlík Václav (1901 - 1966), Kytice, olej na plátně, 79 x 58, signováno vpravo dole V. Pavlík.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Lukášek Alois- Vítochov

Lukášek Alois (1911 - 1984), Vítochov, olej, 28 x 68, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 400 Kč

Lukášek Alois- Horní Čepí

Lukášek Alois (1911 - 1984), Horní Čepí, olej, 47 x 62, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Lukášek Alois- Květen v zahradě

Lukášek Alois (1911 - 1984), Květen v zahradě, olej, 68 x 87, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 10 000 Kč

Šimlík Martin- Bez názvu

Šimlík Martin, Bez názvu, olej, 58 x 78, signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 10 500 Kč

Pošar Miloš- Bez názvu

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 6 500 Kč

Fiala Václav-Město

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Fiala Václav- Představení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 300 Kč

Heinzel- Bez názvu

Heinzel, Bez názvu, olej na plátně, 25 x 31, signováno a datováno vlevo dole Heinzel 1842.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 5 100 Kč

Řezáč Zdeněk - Ležící dívka

Řezáč Zdeněk, Ležící dívka, pastel, 55 x 79, signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 000 Kč

Kocourek František- Zahrada

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 2 500 Kč

Janeček Ota- Ptáček

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 200 Kč

Slíva Jiří- Cafeteria

Slíva Jiří (1947), Cafeteria, litografie, 56 x 43, signováno vpravo dole Jiří Slíva.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 4 000 Kč

Svoboda Vladimír- Bez názvu

Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dražba ukončena: 15 000 Kč

Saudek Jan- The bath

Saudek Jan (1935), The bath, originální fotografie, 39 x 29, signováno vpravo dole Jan Saudek.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dražba ukončena: 15 000 Kč

Velčovský Josef- Bez názvu

Velčovský Josef (1945), Bez názvu, litografie, 28 x 21, signováno vpravo dole Velčovský, nerámováno.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 500 Kč

Halva Michal- Vznášedlo

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 000 Kč
1 2 3 4 7 10 13