Obrazy

Josef Váchal- Ex libris Vali Klinkovská

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 500 Kč

Hartinger Ilja- Předjaří

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Provazník Jaroslav- Posezení

Provazník Jaroslav, Posezení, kombinovaná technika, 32 x 41 cm, signováno vpravo dole Provazník.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Svolinský Karel- Dívka

Svolinský Karel (1896 - 1986), Dívka, tuš, 21 x 12cm, signováno vpravo dole K. Svolinský.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Svolinský Karel- Akt

Svolinský Karel (1896 - 1986), Akt, kresba, 28 x 19 cm, signováno vpravo dole K. Svolinský.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 500 Kč

Charská- V růžové náladě

Charská, V růžové náladě, olej, 68 x 62cm, signováno a datováno vpravo dole Charská 05.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 100 Kč

Znojemská Bedřiška- Apoštol Šimon Kananejský milosrdný

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 200 Kč

Znojemská Bedřiška- Apoštol Jakub Alfeův

Znojemská Bedřiška (1928), Apoštol Jakub Alfeův - pronásledovaný pro spravedlnost, olej, 42 x 30cm.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Autor neznámý- Dívka u okna

Autor neznámý, Dívka u okna, kombinovaná technika, 60 x 75cm, nerámováno, signováno vpravo nahoře.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 800 Kč

Emler František- Před chalupou

Emler František (1912-1992), Před chalupou, olej, 43 x 56cm, signováno vpravo dole F. Emler.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 8 500 Kč

Konečný Josef.- Na dvorku

Konečný Josef, Na dvorku, olej, 41 x 48cm, signováno vlevo dole J. Konečný.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 2 500 Kč

Brožová Eva- Dívka s květinami

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dražba ukončena: 15 000 Kč

Rapin Jan- Marie Magdalena

Rapin Jan (1956), Marie Magdalena, olej na plátně, 60 x 48,5 cm, signováno vlevo dole Jan Rapin.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 12 000 Kč

Lacina Bohdan- Tři dívky

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Renčín Vladimír- Referendum

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 4 000 Kč

Renčín Vladimír- Dárek

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 6 000 Kč

Renčín Vladimír- Boží mlýny

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 5 500 Kč

Renčín Vladimír- Burzovní zprávy

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 6 900 Kč

Renčín Vladimír- Inteligence

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 7 500 Kč

Kalina Karel- Podvečer na Dominikánské

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

Autor neznámý- Důlní věže

Autor neznámý, Důlní věže, olej na plátně, nerámováno, 50 x 73cm.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč
1 2 3 4 5 9 13 17