Obrazy

Zimmermann Mac- Sedící

Zimmermann Mac, Sedící, suchá jehla, 24 x 31cm, signováno a datováno vpravo dole
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 2 500 Kč

Schauer Karel- Krajina

Schauer Karel (1905), Krajina, olej na sololitu, 38 x 48cm, signováno vlevo dole Schauer.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 300 Kč

Petera Miloš- Zátiší

Petera Miloš (1937), Zátiší, litografie, 20,5 x 26cm, signováno a datováno vpravo dole Petera 1961.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Autor neznámý- Spící chasid

Autor neznámý, Spící chasid, pastel, 44 x 55cm, nerámováno, signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 4 000 Kč

Autor neznámý- Kuřák

Autor neznámý, Kuřák, suchá jehla, 9 x 5cm, signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dražba ukončena: 500 Kč

Sedláček Vojtěch- Setkání

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Jiránek Miloš- Dívka v křesle

Jiránek Miloš (1875 - 1911), Dívka v křesle, olej na plátně, 25 x 19,5cm.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 7 000 Kč

Sedláček Vojtěch- Povoz

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Netík Miroslav- Zátoka

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 400 Kč

Kalvoda Alois- U lesa

Kalvoda Alois (1875 - 1934), U lesa, kresba, 24,5 x 18,5cm, signováno vpravo dole Kalvoda.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 200 Kč

Netík Miroslav- Toledo

Netík Miroslav (1920), Toledo, akvarel, 39,5 x 57cm, signováno a datováno vlevo dole M. Netík 83.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 300 Kč

Vavrová Katarina- Sněhová královna

Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dražba ukončena: 40 000 Kč

Chramosta Cyril- Mlýn v cikánském údolí

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Vašíček Vladimír- Alej

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 200 Kč

Kuba Ludvík-Guslar v Hercegovině

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dražba ukončena: 10 000 Kč

Kalina Karel- Mostek na Hodůňce

Kalina Karel (1949), Mostek na Hodůňce, olej na sololitu, 29 x 39cm, signováno vpravo dole Kalina.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

Bekéniová Ol'ga- Rodina

Bekéniová Ol'ga, Rodina, kombinovaná technika, 60 x 42cm, signováno vpravo dole O. Bekéniová.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Bezděk František- U muziky

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

Dvorský Bohumír- Senoseč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 5 000 Kč

Grus Jaroslav- Cesta

Grus Jaroslav (1891-1983), Cesta, tempera na papíře, 44 x 58cm, signováno vpravo dole J. Grus.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 3 500 Kč

Šimůnek Jaroslav- Emauri

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 100 Kč
1 2 3 4 5 9 13 17