Obrazy

Bekéniová Ol'ga- Dáma s motýlem

Bekéniová Ol'ga, Dáma s motýlem, kombinovaná technika, 41,5 x 29,5cm, signováno vpravo dole O. B.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Frolka Antoš-Matka s dcerou

Frolka Antoš (1877-1935), Matka s dcerou, akvarel, 29 x 30cm, signováno vlevo dole A. Frolka.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 300 Kč

Florian Jožka- Děda v kožuchu

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 300 Kč

Netík Miroslav- Boj s přírodou

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 18 000 Kč

Frolka Antoš- Dudák

Frolka Antoš (1877-1935), Dudák, akvarel, 43 x 31,5cm, signováno a datováno vlevo dole A. Frolka 20.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 000 Kč

Kulina Sergej- Dívka s jablky

Kulina Sergej (1958), Dívka s jablky, olej na papíře, 54,5 x 37,5cm, signováno vpravo dole Kulina.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 800 Kč

Kulina Sergej- Dialog

Kulina Sergej (1958), Dialog, olej na papíře, 54,5 x 37,5cm, signováno dole Kulina.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 200 Kč

Netík Miroslav- Prsty zimní růže

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 11 000 Kč

Netík Miroslav- Křídla

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 16 500 Kč

Karolína Šimčíková-Generační dialog

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Netík Miroslav- Kohouti

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 21 000 Kč

Panuška Jaroslav- V polích

Panuška Jaroslav (1872 - 1958), V polích, olej, 22 x 31,5cm, signováno vlevo dole Panuška.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 15 500 Kč

Havelka Roman- V parku

Havelka Roman (1877-1950), V parku, olej, 44 x 34,5cm, signováno vpravo dole Rom. Havelka.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 7 500 Kč

Nováková Zdenka Marie- Kytice

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Born Adolf- Kaysersberg

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 13 500 Kč

Mako Alexandrevič Sergej- Setkání

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 15 000 Kč

Born Adolf- Giacomo Casanova odplouvá z Benátek

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 32 000 Kč

Jíra Josef- Série

Jíra Josef (1929 - 2005), Série, litografie, 30 x 68cm, signováno vpravo dole Josef Jíra.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 000 Kč

Čapek Josef- Dětské hry

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Vavříček Tomáš-Uran

Vavříček Tomáš (1985), Uran, serigrafie, 99 x 69cm, signováno vpravo dole T. Vavříček.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 2 100 Kč

Grus Jaroslav- Na řece

Grus Jaroslav (1891-1983), Na řece, olej na plátně, 99 x 128cm, signováno vpravo dole J. Grus.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 43 000 Kč
1 2 3 4 5 6 9 13 17