Obrazy

Vavříček Tomáš-Neptun

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 500 Kč

Weirauch Emil- Přístaviště

Weirauch Emil (1909 - 1976), Přístaviště, olej, 72 x 98cm, signováno vpravo dole E. Weirauch.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 4 000 Kč

Beneš Vincenc- Národní divadlo

Beneš Vincenc (1883 - 1979), Národní divadlo, litografie, 32 x 41cm, signováno vpravo dole V. Beneš.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Krejčí František- Květiny

Krejčí František, Květiny, olej na plátně, 91 x 61cm, signováno vpravo dole Krejčí F.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 2 500 Kč

Mikyška Rudolf- Pustina

Mikyška Rudolf (1948-2012), Pustina, akryl na plátně, 65 x 95cm, signováno vpravo dole Mikyška R.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 700 Kč

Kulina Sergej- Bez názvu

Kulina Sergej (1958), Bez názvu, olej, 52 x 35cm, signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 3 200 Kč

Vláčil Lukáš - Marilyn

Vláčil Lukáš - Marilyn, akryl na plátně, 100 x 100cm, nerámováno.
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dražba ukončena: 28 000 Kč

Ochrymčuk Leonid- Modrá zeď

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 000 Kč

Mikyška Rudolf- Rozbřesk

Mikyška Rudolf (1948-2012), Rozbřesk, akryl na plátně, 39 x 39cm, signováno vpravo dole Mikyška R.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 000 Kč

Emler František- Nové Město na Moravě

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 22 000 Kč

Odvárka Jan- Vesnice

Odvárka Jan (1943), Vesnice, olej na sololitu, 49 x 58,5cm, signováno vpravo dole Odvárka.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 3 300 Kč

Hartinger Ilja- Ve vsi

Hartinger Ilja, Ve vsi, akvarel, 60 x 50cm, signováno a datováno vpravo dole I Hartinger 80.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 2 500 Kč

Odvárka Jan- Poslední sníh

Odvárka Jan (1943), Poslední sníh, akvarel, 37,5 x 55cm, signováno vpravo dole Odvárka.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 500 Kč

Procházka Josef- U řeky

Procházka Josef, U řeky, olej, 24 x 34cm, signováno vpravo dole Procházka.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 14 500 Kč

Odstrčil Viki- Torzo

Odstrčil Viki (1951), Torzo, bronzová plastika, 36 cm, signováno vpravo dole VIKI.
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Dražba ukončena: 30 000 Kč

Wagner Barbara Issa- Trojský kůň

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 11 500 Kč

Vorlová - Vlčková Zdeňka-Božena Němcová

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 5 000 Kč

Voneš Ludvík- Brno

Voneš Ludvík (1910 - 1978), Brno, olej, 60 x 120cm, signováno a datováno vpravo dole Voneš.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 3 100 Kč

Švédová Helena- Dívka s konvalinkami

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dražba ukončena: 10 000 Kč

Halva Michal- Cirkusová krajina

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 13 500 Kč

Pardy Pavel- Moravská pokladnice

Pardy Pavel (1955), Moravská pokladnice, olej, 75 x 75cm, signováno a datováno vpravo dole Pardy 94.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 14 000 Kč
1 2 3 4 5 6 7 9 13 17