Obrazy

Znojemská Bedřiška- Apoštol Ondřej

Znojemská Bedřiška (1928), Apoštol Ondřej - Rybář, olej, 42 x 30cm, signováno vpravo dole Z.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 5 000 Kč

Matal Bohumír-Návrh keramické mozaiky 2

Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dražba ukončena: 40 000 Kč

Kalvoda Alois- Stavení

Kalvoda Alois (1875 - 1934), Stavení, olej, 37 x 45cm, signováno vlevo dole A. Kal.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dražba ukončena: 21 000 Kč

Zoubek Olbram- P. F. 2011

Zoubek Olbram (1926 - 2017), P.F. 2011, slepotisk, 20 x 14cm, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 9 000 Kč

Matal Bohumír- Cyklista

Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dražba ukončena: 190 000 Kč

Rapin Jan- Evita

Rapin Jan (1956), Evita, olej, 49 x 39 cm, signováno vprano dole Jan Rapin.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 8 500 Kč

Červinka Zdeněk- Jazzové duo

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 12 000 Kč

Zoubek Olbram- P.F. 2015

Zoubek Olbram (1926 - 2017), P.F. 2015, slepotisk, 20 x 14cm, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 9 000 Kč

Uprka Joža- Portrét stařeny

Uprka Joža (1861 - 1940), Portrét stařeny, akvarel, 41 x 32cm, signováno vlevo nahoře monogramem.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 47 000 Kč

Uprka Joža- Šohaj

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 88 000 Kč

Kalvoda Alois- Z okolí Češtic u Volyně

Kalvoda Alois (1875 - 1934), Z okolí Češtic u Volyně, olej, 35 x 40cm, Al. Kalvoda.
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Dražba ukončena: 34 000 Kč

Zoubek Olbram- P.F. 2010

Zoubek Olbram (1926 - 2017), P.F. 2010, slepotisk, 20 x 14cm, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 9 500 Kč

Matal Bohumír-Návrh keramické mozaiky

Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dražba ukončena: 37 000 Kč

Dobeš Ludvík- Letní krajina

Dobeš Ludvík (1914 - 1979), Letní krajina, olej, 43 x 68, signováno vpravo dole Dobeš.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 13 500 Kč

Slezák Miloš- Akt

Slezák Miloš, Akt, dřevoryt, 34 x 27,5, signováno a datováno vpravo dole M. Slezák 1965, nerámováno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Procházka- U rybníka

Procházka, U rybníka, olej, 32 x 44, signováno vpravo dole Procházka.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 100 Kč

Velčovský Josef- V ateliéru

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 32 500 Kč

Pavlík Václav- Kytice

Pavlík Václav (1901 - 1966), Kytice, olej na plátně, 79 x 58, signováno vpravo dole V. Pavlík.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Lukášek Alois- Vítochov

Lukášek Alois (1911 - 1984), Vítochov, olej, 28 x 68, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 400 Kč

Lukášek Alois- Horní Čepí

Lukášek Alois (1911 - 1984), Horní Čepí, olej, 47 x 62, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Lukášek Alois- Květen v zahradě

Lukášek Alois (1911 - 1984), Květen v zahradě, olej, 68 x 87, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 10 000 Kč
1 2 3 4 5 6 7 8 9 13 17