Odvárka Jan- Vesnice

Odvárka Jan (1943), Vesnice, olej, 48x69, signováno vpravo dole Odvárka
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč
08.02.2020 12:47 1 500 Kč 1924