Panuška Jaroslav-Rákosí na jezeře

Panuška Jaroslav (1872 - 1958), Rákosí na jezeře, olej na kartonu, 51x71, signováno vpravo dole Panuška.
Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč
19.02.2020 18:40 8 000 Kč 2734