Pardy Pavel - První modré pondělí

Pardy Pavel (1955), První modré pondělí, olej, 74 x 48 cm, signováno a datováno vpravo dole Pardy 94.
Vítěz aukce: uživatel 3982.
Výsledná cena: 20 000 Kč