Ralenovský Vladimír- Březová alej

Ralenovský Vladimír (1920 - 2005), Březová alej, olej na sololitu, 50x70, signováno vpravo dole Vlad. Ralenovský.
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč