Rapin Jan- Marie Magdalena

Rapin Jan (1956), Marie Magdalena, olej na plátně, 60 x 48,5 cm, signováno vlevo dole Jan Rapin.
Vítěz aukce: uživatel 3930.
Výsledná cena: 12 000 Kč