Renčín Vladimír- Bolševník obecný

Renčín Vladimír (1941), Bolševník obecný, originál- kombinovaná technika-kresba, nerámováno, 23,5 x 26cm, signováno vpravo dole Renčín.
Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč