Renčín Vladimír- Boží mlýny

Renčín Vladimír (1941), Boží mlýny, originál- kombinovaná technika-kresba, nerámováno, 21 x 29,5cm, signováno vpravo dole Renčín.
Vítěz aukce: uživatel 3930.
Výsledná cena: 5 500 Kč