Renčín Vladimír- Burzovní zprávy

Renčín Vladimír (1941), Burzovní zprávy, originál- kombinovaná technika-kresba, nerámováno, 19,5 x 30cm, signováno vpravo dole Renčín.
Vítěz aukce: uživatel 1162.
Výsledná cena: 6 900 Kč