Renčín Vladimír- Dárek

Renčín Vladimír (1941), Dárek, originál- kombinovaná technika-kresba, nerámováno, 20,5 x 26cm, signováno vpravo dole Renčín.
Vítěz aukce: uživatel 1101.
Výsledná cena: 6 000 Kč