Renčín Vladimír- Inteligence

Renčín Vladimír (1941), Inteligence, originál- kombinovaná technika-kresba, nerámováno, 20 x 29,5cm, signováno vpravo dole Renčín.
Vítěz aukce: uživatel 1234.
Výsledná cena: 7 500 Kč