Renčín Vladimír- Referendum

Renčín Vladimír (1941), Referendum, originál- kombinovaná technika-kresba, nerámováno, 21 x 29,5cm, signováno vpravo dole Renčín.
Vítěz aukce: uživatel 1234.
Výsledná cena: 4 000 Kč
20.05.2020 22:25 4 000 Kč 1234