Rittstein Michael - Bez názvu

Rittstein Michael (1949), Bez názvu, litografie, 53,5 cm x 37,5cm, signováno vpravo dole M. Rittstein.
Vítěz aukce: uživatel 599.
Výsledná cena: 3 000 Kč
25.11.2019 19:54 3 000 Kč 599