Salajka Jiří - Kompozice

Salajka Jiří (1955), Kompozice, kombinovaná technika na plátně, 30 x 25 cm, signováno a datováno vpravo dole Salajka 13.
Vítěz aukce: uživatel 3337.
Výsledná cena: 2 600 Kč