Schwartz Karl - Holandský přístav

Schwartz Karl (1849-1920), Holandský přístav, olej na plátně, 52 x 78 cm, signováno vpravo dole K. Schwartz.
Vítěz aukce: uživatel 216.
Výsledná cena: 5 500 Kč