Smetana Jan- Na břehu moře

Smetana Jan (1918 - 1998), Na břehu moře, olej na plátně, 50 x 70 cm, signováno a datováno vpravo dole Smetana 79.
Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč