Štědra Jaroslav- Jarní krajina

Štědra Jaroslav (1945), Jarní krajina, olej na plátně, 99x95, signováno a datováno vpravo dole Štědra 04
Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč