Švejdová Vlasta - Lesní prameny

Švejdová Vlasta (1946), Lesní prameny, olej na lepence, 20 x 32 cm, signováno vlevo vprostřed Vlasta Švejdová.
Vítěz aukce: uživatel 3333.
Výsledná cena: 15 500 Kč