Svoboda Vladimír - Roháč

Svoboda Vladimír (1937), Roháč, olej na dřevěné desce, 83x62, signováno a datováno vpravo nahoře Svoboda 01
Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč