Valčík Josef- Pustá krajina

Valčík Josef, Pustá krajina, olej na plátně, 68x98, signováno i datováno vpravo dole Valčík 2001
Vítěz aukce: uživatel 1096.
Výsledná cena: 3 600 Kč