Valčíková Magda- Kočka

Valčíková Magda (1973), Kočka, olej na plátně, 100x100, signováno i datováno vpravo Magda Valčíková 2004, nerámováno
Vítěz aukce: uživatel 1096.
Výsledná cena: 3 300 Kč