Zamazal Josef- Chalupa

Zamazal Josef (1899 - 1971), Chalupa, olej, 33x41. signováno vlevo dole Josef Zamazal
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Novák Václav Vojtěch- JČ Rybník

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Svoboda Vladimír - Roháč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč

Zoubek Olbram - P.F. 2019

Zoubek Olbram (1926-2017), P.F. 2013, slepotisk, 20 x 14 cm, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč

Reiniš Michal- Vzpomínky

Reiniš Michal (1961), Vzpomínky, olej na sololitu, 67x72, signováno a datováno Reiniš 90
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč

Kopáček Pavel- Stará cesta u Studnic

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Novák Václav Vojtěch- JČ Chalupy

Novák Václav Vojtěch (1901-1969), JČ Chalupy, olej na plátně, 33x74, signováno vpravo dole V.V.Novák
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Navrátil Pavel- Ptáci

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Motl Miloslav- Mateřství I

Motl Miloslav, Mateřství I, olej na plátně, 113x79, signováno i datováno vlevo dole Motl 73
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Navrátil Pavel- Večer v parku

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Dobeš Ludvík- Zimní krajina

Dobeš Ludvík (1914-1979), Zimní krajina, olej, 68x99, signováno vpravo dole Ludva Dobeš
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Valčík Josef- Pustá krajina

Valčík Josef, Pustá krajina, olej na plátně, 68x98, signováno i datováno vpravo dole Valčík 2001
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Odvárka Jan- Vesnice

Odvárka Jan (1943), Vesnice, olej, 48x69, signováno vpravo dole Odvárka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Kadeřábek Josef- Podzim

Kadeřábek Josef (1915 - 2002), Podzim, olej, 49x69, signováno vpravo dole Kadeřábek
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Matal Bohumír - Květiny

Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Aktuální cena: 66 000 Kč

Mikš Joža- Pozdní podzim

Mikš Joža (1901-1966), Pozdní podzim, olej na plátně, 58x68, signováno vpravo dole Joza Mikš
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Havelka Roman - Cesta

Havelka Roman (1877-1950), Cesta, olej, 40 x 30 cm, signováno vlevo dole R. Havelka.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč

Lukášek Alois- Kytice v hnědé váze

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Motl Miloslav- Hnědá pole

Motl Miloslav, Hnědá pole, olej na plátně, 48x68, signováno i datováno vlevo dole Motl
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Haise Václav- Samota

Haise Václav (1903 - 1990), Samota, olej na plátně, 71x97, signováno vpravo dole V. Haise
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Matal Bohumír- Žena

Matal Bohumír (1922-1988), Žena, olej, 92x41, signováno a datováno vpravo dole Matal 55
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
1 2 3 4 5 6 8