Všechny položky

Zoubek Olbram - Ještě žena z Chalkidy

Zoubek Olbram (1926-2017), Ještě žena z Chalkidy, cínový reliéf, 50 x 50 cm, signováno vpravo dole…
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 36 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 19:30:00
Do ukončení zbývá:

Born Adolf - Sen noci svatojánské

Born Adolf (1930-2016), Sen noci svatojánské, barevná litografie, 29 x 20 cm, signováno vlevo…
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 19:33:00
Do ukončení zbývá:

Jambor Josef - V lese

Jambor Josef (1887-1964), V lese, olej na plátně, 45 x 55 cm, signováno a datováno vpravo dole…
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 19:36:00
Do ukončení zbývá:

Zábranský Vlastimil - Dívka

Zábranský Vlastimil (1936), Dívka, olej na sololitu, 29 x 39 cm, signováno vlevo dole Zábranský,…
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 19:39:00
Do ukončení zbývá:

Benedikt Václav - Modrá energie

Benedikt Václav (1952), Modrá energie, olej na plátně, 55 x 60 cm, signováno vlevo dole Benedikt…
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 19:42:00
Do ukončení zbývá:

Höhmová Zdena - Bez názvu

Höhmová Zdena (1955), Bez názvu, kombinovaná technika na plátně, 58,5 x 70 cm, signováno dole…
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 19:45:00
Do ukončení zbývá:

Pardy Pavel - První modré pondělí

Pardy Pavel (1955), První modré pondělí, olej, 74 x 48 cm, signováno a datováno vpravo dole Pardy…
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 19:48:00
Do ukončení zbývá:

Švejdová Vlasta - Lesní prameny

Švejdová Vlasta (1946), Lesní prameny, olej na lepence, 20 x 32 cm, signováno vlevo vprostřed…
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 19:51:00
Do ukončení zbývá:

Burian Zdeněk - Bez názvu

Burian Zdeněk (1905-1981), Bez názvu, kresba, 10,5 x 9 cm, signováno vpravo dole Z. Burian.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 19:54:00
Do ukončení zbývá:

Kindler Alfred - Opravdu rychlý houbař

Kindler Alfred (1925-2019), Opravdu rychlý houbař, olej na lepence, 18 x 22 cm, signováno vpravo…
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 19:57:00
Do ukončení zbývá:

Rittstein Michael - Bez názvu

Rittstein Michael (1949), Bez názvu, litografie, 53,5 cm x 37,5cm, signováno vpravo dole M.…
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:00:00
Do ukončení zbývá:

Valčíková Magda - Zátiší

Valčíková Magda (1973), Zátiší, olej na plátně, 28 x 28,5 cm, signováno dole vprostřed Magda…
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:03:00
Do ukončení zbývá:

Cína-Jelínek František - Krajina

Cína-Jelínek František (1882-1961), Krajina, olej na lepence, 35 x 49 cm, signováno vpravo dole…
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:06:00
Do ukončení zbývá:

Zimmermann Milan - Krajina

Zimmermann Milan (1934-2009), Krajina, olej na plátně, 39,5 x 49 cm, signováno vpravo dole…
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:09:00
Do ukončení zbývá:

Kubín Otakar - Větrný mlýn v kořenci

Kubín Otakar (1883-1969), Větrný mlýn v Kořenci, litografie, 30,4 x 40,3 cm, signováno vpravo dole…
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:12:00
Do ukončení zbývá:

Kozák Václav - Vltava zpívá

Kozák Václav (1889-1969), Vltava zpívá, olej na plátně, 71 x 97 cm, signováno vpravo dole V. Kozák.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:15:00
Do ukončení zbývá:

Mailick Alfred - Srnky

Mailick Alfred (1869-1946), Srnky, olej na plátně, 74 x 73,5 cm, signováno vlevo dole Alfred…
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:18:00
Do ukončení zbývá:

Mailick Alfred - Srnka

Mailick Alfred (1869-1946), Srnka, olej na plátně, 74 x 73,5 cm, signováno vlevo dole Alfred…
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:21:00
Do ukončení zbývá:

Husáriková Jindra - Setkání

Husáriková Jindra (1931), Setkání, olej na plátně, 65 x 100 cm, signováno vpravo dole J. Husáriková…
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 17 500 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:24:00
Do ukončení zbývá:

Sychra Vladimír - Dívky

Sychra Vladimír (1903-1963), Dívky, litografie, 39 x 48,5 cm, signováno a datováno vpravo dole V.…
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:27:00
Do ukončení zbývá:

Beneš Vincenc - Krajina

Beneš Vincenc (1908-1984), Krajina, akvarel, 29 x 40,5 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, mírně…
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2019 20:30:00
Do ukončení zbývá:
1 2 3 4 6 8 10

Kontakt

Radnická 386/1 | 602 00 Brno-střed | Roman Kalina | Mobile: +420 608 970 996 | English speaking: +420 734 621 136

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace