Myslivec František- Les

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Reiniš Michal- Času neutečeš

Reiniš Michal (1961), Času neutečeš, olej na sololitu, 67x72, signováno vpravo dole Reiniš
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč

Langer Karel - U rybníka

Langer Karel (1878-1947), U rybníka, signováno vlevo dole K. Langer.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč

Valčíková Magda- Kočka

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Raszka Pavel- Černé moře

Raszka Pavel (1907 - 1979), Černé moře, olej na plátně, 48x65, signováno vlevo dole Raszka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Brož Josef- Kytice

Brož Josef (1904 - 1980), Kytice, akryl, 64x48, signováno a datováno vlevo dole Brož 78
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč

Lukášek Alois- Tání ve vsi

Lukášek Alois (1911-1984), Krajina, olej, 20x60, signováno vpravo dole Lukášek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Vohrabal Josef- Kytarista

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Holan Jiří- Na procházce

Holan Jiří (1969), Na procházce, olej na plátně, 80x60, signováno vpravo dole Holan
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Pardy Pavel- Slibný začátek

Pardy Pavel (1955), Slibný začátek, olej, 73x48, signováno a datováno vlevo dole Pardy 94
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Znojemská Bedřiška- Znamení

Znojemská Bedřiška (1928), Znamení, olej, 43x63, signováno vpravo dole Znojemská
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Kadlecová Zuzana - Žena

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč

Kristen Jiří- Špilberk

Kristen Jiří (1969), Špilberk, tempera, 25x25, signováno vpravo dole Kristen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Odvárka Jan- Na samotě

Odvárka Jan (1943), Na samotě, olej, 17x45, signováno vpravo dole Odvárka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Baštářová Helena- Na cestě- Fata morgána

Baštářová Helena, Na ceště-Fata morgána, 46x45. signováno vpravo dole H. Baštářová
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Knotek Aleš- Ticho

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Červinka Zdeněk-Jazz

Červinka Zdeněk (1928 - 2016), Jazz, olej na plátně, 59x49, signováno vlevo dole Červinka
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč

Znojemská Bedřiška- Ježíš

Znojemská Bedřiška (1928), Ježíš, olej, 62x34, signováno vpravo dole Znojemská
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Rapin Jan - Loutnistka

Rapin Jan (1956), Loutnistka, olej na plátně, 69x49, signováno vpravo dole Jan Rapin
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Kalina Karel- Nová ves

Kalina Karel (1949), Nová ves, olej na plátně, 44x54, signováno vpravo dole Kalina K.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Halva Michal- Ryba

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
1 2 3 4 5 6 8