Halva Michal- Exempláře

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč

Autor neznámý - Pokoj

Autor neznámý, Pokoj, olej na lepence
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Emler František - Ves

Emler František (1912 - 1992), Ves, olej, 31x91, signováno vpravo dole F. Emler
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Hodonský František- Krajina

Hodonský František (1945), Krajina, olej, 68x99, signováno vpravo dole Hodonský Fr.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Procházka Jaro- Bez názvu

Procházka Jaro (1886-1949), Bez názvu, olej, 50x69, signováno vpravo dole Jaro Procházka
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Hlavsa Lutobor- Nápoj

Hlavsa Lutobor (1924), Nápoj, olej, 50x60, nerámováno, signováno vlevo dole Lutobor Hlavsa
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč

Štědra Jaroslav- Jarní krajina

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč

Netík Miroslav- Stébla

Netík Miroslav (1920), Stébla, olej na plátně, 50x40, signováno uprostřed dole M. Netík
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Pardy Pavel - Návrat

Pardy Pavel (1955), Návrat, olej, 78x58, signováno vpravo dole Pardy.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Moravec Alois- U přívozu

Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč

Dobiáš Čeněk- Chalupy v zimě

Dobiáš Čeněk (1919 - 1980), Chalupy v zimě, olej, 29x44.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Navrátil Pavel- Svíčka

Navrátil Pavel (1933 - 1981), Svíčka, olej, 50x25, signováno a datováno vpravo dole Navrátil 57.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Kristek Lubo- Jablůnka

Kristek Lubo, Jablůnka, kombinovaná technika, 50x25, signováno vpravo dole Lubo Kristek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Navrátil Pavel- Uzenáče

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Navrátil Pavel- Erotický zápas

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Jambor Josef- Bez názvu

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč

Havelka Roman- Stráň

Havelka Roman (1877 - 1950), Stráň, olej 40x30, signováno vlevo dole R. Havelka
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Novák Václav Vojtěch- Mutiněveský rybník II.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Kryl Karel- Francouzská ul./55

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč

Krejsa Josef- Husinec

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Netík Miroslav -Trávy

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
1 2 3 4 5 6 8