Matal Bohumír - Květiny

Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Aktuální cena: 65 000 Kč
Ukončení aukce: 29.02.2020 00:00:00
Do ukončení zbývá:

Zoubek Olbram - P.F. 2019

Zoubek Olbram (1926-2017), P.F. 2013, slepotisk, 20 x 14 cm, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Do ukončení zbývá:

Havelka Roman - Cesta

Havelka Roman (1877-1950), Cesta, olej, 40 x 30 cm, signováno vlevo dole R. Havelka.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Do ukončení zbývá:

Langer Karel - Na vesnici

Langer Karel (1878-1947), Na vesnici, signováno vlevo dole K. Langer.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Do ukončení zbývá: