Kotas Jaroslav- Na Berounce

Kotas Jaroslav (1909 - 1981), Na Berounce, olej na plátně, 40x50, signováno vpravo dole Jar. Kotas.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč

Navrátil Pavel- Pivoňky

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Navrátil Pavel- Studie motocyklového závodníka

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Kotas Jaroslav- Zima

Kotas Jaroslav (1909 - 1981), Zima, olej na plátně, 40x50, signováno vpravo dole Jar. Kotas.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč

Kupka Karel- Bohumilice s Boubínem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Doubek František Bohumil- Před zrcadlem

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Novák Václav Vojtěch- Veselí nad Lužnicí

Novák Václav Vojtěch (1901-1969), Veselí nad Lužnicí, olej, 34x62, signováno vlevo dole V.V.Novák.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Jedlička Quirin- Hry

Jedlička Quirin (1953), Hry, kombinovaná technika na sololitu, 74x64, signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Kotas Jaroslav- Pod železnými horami

Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč

Ullman Josef- Zima

Ullmann Josef (1870 - 1922), Zima, olej na plátně, 56x65, signováno vpravo dole J. Ullman.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč

Matoušek Oto- Letní krajina s rybníkem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Blažíček Oldřich- Alej

Blažíček Oldřich (1887 - 1953), Alej, olej na kartonu, 33x40, signováno vpravo dole O. Blažíček.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Zoubek Olbram - Dívka

Zoubek Olbram (1926 - 2017), Dívka, slepotisk, 40x22, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Zoubek Olbram- Klíčnice

Zoubek Olbram (1926 - 2017), Klíčnice, slepotisk, 40x22, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Janeček Ota- Portrét dívky

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Lukášek Alois- Rybník pod vesnicí

Lukášek Alois (1911 - 1984), Rybník pod vesnicí, olej, 33x70, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč

Weirauch Emil- Z Valašska

Weirauch Emil (1909 - 1976), Z Valašska, olej na kartonu, 43x60, signováno vpravo dole E. Weirauch.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Weirauch Emil- Střechy

Weirauch Emil (1909 - 1976), Střechy, olej, 46x57, signováno a datováno vpravo dole Weirauch 59.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Weirauch Emil- Za humny

Weirauch Emil (1909 - 1976), Za humny, olej, 40x50, signováno a datováno vpravo dole E. Weirauch 64.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Kupka Karel- Prachtice s Libínem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Dobiáš Čeněk- Cigánský akt

Dobiáš Čeněk (1919 - 1980), Cikánský akt, akvarel, 62x45, signováno vpravo dole Č. Dobiáš.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
1 2 3 4 5 6 7 8