Istler Josef- Dialog II.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Novák Václav Vojtěch- JČ rybníky

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Zoubek Olbram- P.F. 2013

Zoubek Olbram (1926 - 2017), P.F. 2013, slepotisk, 21x15, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Zoubek Olbram- A.T.

Zoubek Olbram (1926 - 2017), A.T., slepotisk, 21x15, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Zoubek Olbram- A.T. 2

Zoubek Olbram (1926 - 2017), A.T. 2, slepotisk, 21x15, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Zoubek Olbram- P.F. 2014

Zoubek Olbram (1926 - 2017), P.F. 2014, slepotisk, 21x15, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Zoubek Olbram- P.F. 2010

Zoubek Olbram (1926 - 2017), P.F. 2010, slepotisk, 21x15, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Ralenovský Vladimír- Březová alej

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Hlava Karel- Velká večerní

Hlava Karel, Velká večerní, olej na plátně, 40x30, nerámováno, signováno vlevo dole Hlava.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Kotas Jaroslav- Skalička

Kotas Jaroslav (1909 - 1981), Skalička, olej na plátně, 45x61, signováno vpravo dole Jar. Kotas.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Zoubek Olbram- ,,Hynku, Viléme, Jarmilo"

Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč

Hanych Rudolf- Lípa

Hanych Rudolf (1906), Lípa, olej na plátně, 92x112, signováno vlevo dole R. Hanych.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Hanych Rudolf- Ves

Hanych Rudolf (1906), Ves, olej na plátně, 65x95, signováno vlevo dole R. Hanych.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Lukášek Alois- Zasněžená ves

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Lukášek Alois- Tání ve vsi

Lukášek Alois (1911 - 1984), Táni ve vsi, olej, 32x70, signováno vpravo Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Jambor Josef- Pohled

Jambor Josef (1887 - 1964), Pohled, olej, 19x28, signováno i datováno vpravo dole Jambor 1960.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Bubeníček Ota - Krajina

Bubeníček Ota (1871 - 1962), Krajina, 17x27, olej, signováno vpravo dole O. Bubeníček.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Jícha Václav- Lesní motiv

Jícha Václav, Lesní motiv, akvarel, 42x49, signováno vlevo dole V. Jícha.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Jícha Václav- Zima

Jícha Václav, Zima, akvarel, 42x48, signováno vlevo dole V. Jícha.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Kalina Karel- Karlův most

Kalina Karel (1949), Karlův most, olej na plátně 68x88, signováno vpravo dole Kalina K.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Kadlecová Zuzana- Pózující dívka

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
1 3 4 5 6 7 8