Dobeš Ludvík- Krajina

Dobeš Ludvík (1914 - 1979), Krajina, olej, 48x59, signováno a datováno vlevo dole Ludva Dobeš 44.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Velčovský Josef- Bez názvu

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Bím Tomáš- Felicem

Bím Tomáš (1946), Felicem, litografie, 15x9, signováno uprostřed dole Tomáš Bím.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

Fišárek Alois-Zátiší

Fišárek Alois (1906 - 1980), Zátiší, litografie, 29x59, signováno vpravo dole Al. Fišárek.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč

Bauer Ctibor- Flash

Bauer Ctibor, Flash, kombinovaná technika na kartonu, 63x44, signováno a datováno dole Bauer 1991.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč

Velčovský Josef- Zrání

Velčovský Josef (1945), Zrání, litografie, 24x19, signováno a datováno vpravo dole Velčovský 90.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Orlita Lukáš- Spirála

Orlita Lukáš (1974), Spirála, olej, 51 x 51, signováno a datováno na rubu Orlita 2005.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč

Kyncl Stanislav- Motýl

Kyncl Stanislav (1903 - 1985), Motýl, pastel, 28 x 48, signováno a datováno vpravo dole Kyncl 1978.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Exner Ivan- Le Monde

Exner Ivan (1960), Le Monde, kombinovaná technika, 63 x 78, signováno vpravo dole I. Exner.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč

Netík Miroslav- Skalní město

Netík Miroslav (1920), Skalní město, kvaš, 57 x 40, signováno a datováno vlevo dole M. Netík 97.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Hložník Vincent- Na stavbě

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč

Blabolilová Marie-Strom

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Blabolilová Marie- Bez názvu

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč

Knotek Aleš- 20-MMVIII

Knotek Aleš (1956), 20-MMVIII, litografie, 24,5 x30, signováno vpravo dole Aleš Knotek.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč

Knotek Aleš- 27-MMX

Knotek Aleš (1956), 27-MMX, litografie, 22 x 27, signováno vpravo dole Aleš Knotek.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč

Červinka Zdeněk- Antucká krajina

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč

Velčovský Josef- Hřbitov

Velčovský Josef (1945), Hřbitov, litografie, 24 x 19, signováno a datováno vpravo dole Velčovský 90.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Velčovský Josef- Bez názvu

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč

Velčovský Josef- Švestky

Velčovský Josef (1945), Švestky, litografie, 32 x 27, signováno a datováno vpravo dole Velčovský 04.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Velčovský Josef- Strom

Velčovský Josef (1945), Strom, litografie, 32 x 43, signováno a datováno vpravo dole Velčovský 94.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč

Pospíšil Rostislav- Stolní moře pro dva

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
1 3 4 5 6 7 8