Žák Josef František- Dívka

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 2 700 Kč

Širůček Antonín- Ležící žena

Širůček Antonín (1913 - 1977), Ležící žena, plastika- kamenina, 33 x 67 cm.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 3 300 Kč

Zouhar Karel- Sedící žena

Zouhar Karel (1913 - 1977), Sedící žena, plastika-kamenina, 52 cm.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 600 Kč

Pijoán José-Dějiny umění I.-X. díl

Pijoán José, Dějiny umění I.-X. díl, nakladatel Odeon.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 2 500 Kč

Odstrčil Vítězslav- Šašek

Odstrčil Vítězslav (1951), Šašek, dřevěná plastika-lípa, 46 cm.
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dražba ukončena: 20 000 Kč

Dobeš Ludvík- Letní krajina

Dobeš Ludvík (1914 - 1979), Letní krajina, olej, 43 x 68, signováno vpravo dole Dobeš.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 13 500 Kč

Autor neznámý - Dívka s jablkem

Autor neznámý, Dívka, plastika-bronz, 19 cm.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 5 500 Kč

Slezák Miloš- Akt

Slezák Miloš, Akt, dřevoryt, 34 x 27,5, signováno a datováno vpravo dole M. Slezák 1965, nerámováno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Procházka- U rybníka

Procházka, U rybníka, olej, 32 x 44, signováno vpravo dole Procházka.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 100 Kč

Juhás Atila- Koupání

Juhás Atila, Koupání, olej, 39 x 41.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Velčovský Josef- V ateliéru

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 32 500 Kč

Pavlík Václav- Kytice

Pavlík Václav (1901 - 1966), Kytice, olej na plátně, 79 x 58, signováno vpravo dole V. Pavlík.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Autor neznámý - Alej

Alej, olej na plátně, 60 x 80, signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dražba ukončena: 1 100 Kč

Lukášek Alois- Vítochov

Lukášek Alois (1911 - 1984), Vítochov, olej, 28 x 68, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 400 Kč

Lukášek Alois- Horní Čepí

Lukášek Alois (1911 - 1984), Horní Čepí, olej, 47 x 62, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Lukášek Alois- Květen v zahradě

Lukášek Alois (1911 - 1984), Květen v zahradě, olej, 68 x 87, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 10 000 Kč

Šimlík Martin- Bez názvu

Šimlík Martin, Bez názvu, olej, 58 x 78, signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 10 500 Kč

Pošar Miloš- Bez názvu

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 6 500 Kč

Fiala Václav-Město

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Fiala Václav- Představení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 300 Kč

Heinzel- Bez názvu

Heinzel, Bez názvu, olej na plátně, 25 x 31, signováno a datováno vlevo dole Heinzel 1842.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 5 100 Kč
1 2 3 4 7 10 13