Navrátil Pavel- Studie motocyklového závodníka

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 60 000 Kč

Ullman Josef- Zima

Ullmann Josef (1870 - 1922), Zima, olej na plátně, 56x65, signováno vpravo dole J. Ullman.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

Matoušek Oto- Letní krajina s rybníkem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Navrátil Pavel- Pivoňky

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 22 500 Kč

Jedlička Quirin- Hry

Jedlička Quirin (1953), Hry, kombinovaná technika na sololitu, 74x64, signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 000 Kč

Kupka Karel- Bohumilice s Boubínem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 4 200 Kč

Novák Václav Vojtěch- Veselí nad Lužnicí

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Kotas Jaroslav- Zima

Kotas Jaroslav (1909 - 1981), Zima, olej na plátně, 40x50, signováno vpravo dole Jar. Kotas.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dražba ukončena: 1 800 Kč

Doubek František Bohumil- Před zrcadlem

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 10 500 Kč

Netík Miroslav -Trávy

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 64 000 Kč

Kotas Jaroslav- Na Berounce

Kotas Jaroslav (1909 - 1981), Na Berounce, olej na plátně, 40x50, signováno vpravo dole Jar. Kotas.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dražba ukončena: 2 700 Kč

Navrátil Pavel- Erotický zápas

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 16 000 Kč

Krejsa Josef- Husinec

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 11 500 Kč

Kristek Lubo- Jablůnka

Kristek Lubo, Jablůnka, kombinovaná technika, 50x25, signováno vpravo dole Lubo Kristek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 2 700 Kč

Novák Václav Vojtěch- Mutiněveský rybník II.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 500 Kč

Kryl Karel- Francouzská ul./55

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 2 600 Kč

Jambor Josef- U pohledci u Nového Města na Moravě

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 39 000 Kč

Šolta Drahoslav- Zátiší

Šolta Drahoslav (1960), Zátiší, olej na plátně, 70 x 50cm, signováno vpravo dole Šolta, nerámováno.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 4 200 Kč

Navrátil Pavel- Uzenáče

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 10 500 Kč

Dobiáš Čeněk- Chalupy v zimě

Dobiáš Čeněk (1919 - 1980), Chalupy v zimě, olej, 29x44.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Navrátil Pavel- Svíčka

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 11 500 Kč
1 5 7 8 9 10 11 12 13 14 18