Hlavsa Lutobor- Nápoj

Hlavsa Lutobor (1924), Nápoj, olej, 50x60, nerámováno, signováno vlevo dole Lutobor Hlavsa
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dražba ukončena: 46 500 Kč

Pardy Pavel - Návrat

Pardy Pavel (1955), Návrat, olej, 78x58, signováno vpravo dole Pardy.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 70 000 Kč

Zoubek Olbram- P.F. 2010

Zoubek Olbram (1926 - 2017), P.F. 2010, slepotisk, 21x15, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

Moravec Alois- U přívozu

Vyvolávací cena: 500 Kč
Dražba ukončena: 1 300 Kč

Zoubek Olbram- P.F. 2014

Zoubek Olbram (1926 - 2017), P.F. 2014, slepotisk, 21x15, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 4 700 Kč

Netík Miroslav- Stébla

Netík Miroslav (1920), Stébla, olej na plátně, 50x40, signováno uprostřed dole M. Netík
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 16 100 Kč

Emler František - Ves

Emler František (1912 - 1992), Ves, olej, 31x91, signováno vpravo dole F. Emler
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

Halva Michal- Exempláře

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dražba ukončena: 31 000 Kč

Kalina Karel- Nová ves

Kalina Karel (1949), Nová ves, olej na plátně, 44x54, signováno vpravo dole Kalina K.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 6 000 Kč

Pardy Pavel- Slibný začátek

Pardy Pavel (1955), Slibný začátek, olej, 73x48, signováno a datováno vlevo dole Pardy 94
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 36 000 Kč

Rapin Jan - Loutnistka

Rapin Jan (1956), Loutnistka, olej na plátně, 69x49, signováno vpravo dole Jan Rapin
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

Znojemská Bedřiška- Ježíš

Znojemská Bedřiška (1928), Ježíš, olej, 62x34, signováno vpravo dole Znojemská
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 3 400 Kč

Knotek Aleš- Ticho

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 7 000 Kč

Červinka Zdeněk-Jazz

Červinka Zdeněk (1928 - 2016), Jazz, olej na plátně, 59x49, signováno vlevo dole Červinka
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dražba ukončena: 14 000 Kč

Odvárka Jan- Na samotě

Odvárka Jan (1943), Na samotě, olej, 17x45, signováno vpravo dole Odvárka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 4 900 Kč

Holan Jiří- Na procházce

Holan Jiří (1969), Na procházce, olej na plátně, 80x60, signováno vpravo dole Holan
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 5 000 Kč

Kadlecová Zuzana - Žena

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dražba ukončena: 14 000 Kč

Kristen Jiří- Špilberk

Kristen Jiří (1969), Špilberk, tempera, 25x25, signováno vpravo dole Kristen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Znojemská Bedřiška- Znamení

Znojemská Bedřiška (1928), Znamení, olej, 43x63, signováno vpravo dole Znojemská
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 200 Kč

Vohrabal Josef- Kytarista

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 13 500 Kč

Haise Václav- Samota

Haise Václav (1903 - 1990), Samota, olej na plátně, 71x97, signováno vpravo dole V. Haise
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 4 600 Kč
1 5 8 9 10 11 12 13 14 18