Lukášek Alois- Tání ve vsi

Lukášek Alois (1911-1984), Krajina, olej, 20x60, signováno vpravo dole Lukášek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 1 900 Kč

Havelka Roman - Cesta

Havelka Roman (1877-1950), Cesta, olej, 40 x 30 cm, signováno a datováno vlevo dole R. Havelka 1904.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 20 000 Kč

Matal Bohumír- Žena

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 49 000 Kč

Langer Karel - U rybníka

Langer Karel (1878-1947), U rybníka, olej, 33 x 48cm, signováno vlevo dole K. Langer.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 14 500 Kč

Myslivec František- Les

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 4 100 Kč

Raszka Pavel- Černé moře

Raszka Pavel (1907 - 1979), Černé moře, olej na plátně, 48x65, signováno vlevo dole Raszka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Valčíková Magda- Kočka

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 3 300 Kč

Lukášek Alois- Kytice v hnědé váze

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dražba ukončena: 7 000 Kč

Motl Miloslav- Hnědá pole

Motl Miloslav, Hnědá pole, olej na plátně, 48x68, signováno i datováno vlevo dole Motl
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 100 Kč

Odvárka Jan- Vesnice

Odvárka Jan (1943), Vesnice, olej, 48x69, signováno vpravo dole Odvárka
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 6 500 Kč

Mikš Joža- Pozdní podzim

Mikš Joža (1901-1966), Pozdní podzim, olej na plátně, 58x68, signováno vpravo dole Joza Mikš
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 500 Kč

Kadeřábek Josef- Podzim

Kadeřábek Josef (1915 - 2002), Podzim, olej, 49x69, signováno vpravo dole Kadeřábek
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Novák Václav Vojtěch- JČ Chalupy

Novák Václav Vojtěch (1901-1969), JČ Chalupy, olej na plátně, 33x74, signováno vpravo dole V.V.Novák
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 4 000 Kč

Valčík Josef- Pustá krajina

Valčík Josef, Pustá krajina, olej na plátně, 68x98, signováno i datováno vpravo dole Valčík 2001
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 3 600 Kč

Motl Miloslav- Mateřství I

Motl Miloslav, Mateřství I, olej na plátně, 113x79, signováno i datováno vlevo dole Motl 73
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 10 500 Kč

Dobeš Ludvík- Zimní krajina

Dobeš Ludvík (1914-1979), Zimní krajina, olej, 68x99, signováno vpravo dole Ludva Dobeš
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 5 500 Kč

Zoubek Olbram - P.F. 2013

Zoubek Olbram (1926-2017), P.F. 2013, slepotisk, 20 x 14 cm, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 7 500 Kč

Svoboda Vladimír - Roháč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 9 500 Kč

Kopáček Pavel- Stará cesta u Studnic

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 700 Kč

Novák Václav Vojtěch- JČ Rybník

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 4 700 Kč

Zamazal Josef- Chalupa

Zamazal Josef (1899 - 1971), Chalupa, olej, 33x41. signováno vlevo dole Josef Zamazal
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč