Kovář Jaroslav - Kuřátka

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 500 Kč

Janeček Ota - Noc

Vyvolávací cena: 500 Kč
Dražba ukončena: 900 Kč

Mikulka Alois - Odpočinek

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 9 000 Kč

Beneš Václav - Slovenský ráj Ihla

Beneš Václav (1908-1984), Slovenský ráj Ihla, olej, 70 x 50 cm, signováno vlevo dole Beneš.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 6 500 Kč

Odstrčil Viki - Zasněná

Odstrčil Viki (1951), Zasněná, bronzová plastika, 40 cm, signováno vpravo dole VIKI.
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dražba ukončena: 43 000 Kč

Jiroudek František - Bez názvu

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dražba ukončena: 12 500 Kč

Kubíček Jánuš - Vesnice

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 4 600 Kč

Netík Miroslav - Kompozice

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 12 500 Kč

Lukášek Alois - Podzim ve vesnici Makov

Lukášek Alois (1911-1984), Podzim ve vesnici Makov, olej, 50 x 40 cm, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 300 Kč

Schwartz Karl - Holandský přístav

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dražba ukončena: 5 500 Kč

Feilhammer František Adolf - Zima

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 7 000 Kč

Bouda Cyril - Rybářky

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 3 000 Kč

Feilhammer František Adolf - Na cestě

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 3 600 Kč

Hruška Jan - Plaménky

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 5 500 Kč

Baťka František - Žena

Baťka František, Žena, litografie, 42,5 x 27,5 cm, signováno dole vprostřed František Baťka.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dražba ukončena: 3 500 Kč

Autor neurčen - Pes

Autor neurčen, Pes, olej na plátně, 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, mírně poškozený rám.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dražba ukončena: 7 000 Kč

Rapin Jan - Eva

Rapin Jan (1956), Eva, olej na plátně, 49 x 39 cm, signováno vlevo dole Jan Rapin.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 10 500 Kč

Salajka Jiří - Kompozice

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 600 Kč

Halva Michal - Kohout

Vyvolávací cena: 23 000 Kč
Dražba ukončena: 29 000 Kč

Kocourek František - Chlapec se psem

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 000 Kč

Netík Miroslav - Motiv ze Svratky

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 100 Kč