Autor neurčen - Liška

Autor neurčen, Liška, olej na plátně, 45 x 61,5 cm, nesignováno, mírně poškozený rám.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 8 500 Kč

Netík Miroslav - Rab

Netík Miroslav (1920-2018), Rab, akvarel, 50 x 70 cm, signováno a datováno vlevo dole M. Netík 76.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dražba ukončena: 3 800 Kč

Bukáček František - Gladioly

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 300 Kč

Lukášek Alois - Pivoňky

Lukášek Alois (1911-1984), Pivoňky, olej na kartonu, 77 x 28,5 cm, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 400 Kč

Husáriková Jindra - Bez názvu

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 17 500 Kč

Dvorský Bohumír - Krajina

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 4 000 Kč

Emler František - Květiny

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 4 000 Kč

Botek Jan - Fragmenty času

Botek Jan (1962), Fragmenty času, pastel, 70 x 60 cm, signováno vpravo dole J. Botek.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dražba ukončena: 3 500 Kč

Ralenovský Vladimír - Podzimní Milovy

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 400 Kč

Zoubek Olbram - Bez názvu

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 9 500 Kč

Herink Hanuš F. - Fauni

Herink Hanuš F. (1889-1958), Fauni, olej na plátně, 150 x 108 cm, signováno vpravo dole F. Herink.
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dražba ukončena: 16 000 Kč

Zoubek Olbram - Bez názvu

Zoubek Olbram (1926-2017), Bez názvu, slepotisk, 20 x 14 cm, signováno vpravo dole Olbram Zoubek.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 8 500 Kč

Jiroudek František - Zátiší

Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Dražba ukončena: 15 500 Kč

Blažíček Oldřich - Vojkovické jahody

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dražba ukončena: 70 000 Kč

Zábranský Vlastimil - Portrét dívky

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 44 000 Kč

Kadlecová Zuzana - Cats

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dražba ukončena: 18 000 Kč

Číla Otakar - Albánský bojovník z Tirany

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 9 500 Kč

Svoboda Vladimír - Orel - Pradědek

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 8 500 Kč

Brožová Eva - Portrét nevěsty

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 24 000 Kč

Kalina Karel - Ve Věstínku

Kalina Karel (1949), Ve Věstínku, olej na plátně, 54 x 44 cm, signováno vpravo dole Kalina K.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dražba ukončena: 9 000 Kč

Strážnický František - Vesnice

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 5 000 Kč