Chaba Karel - Stromy

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

Zábranský Vlastimil - Z cyklu Lítá transcendentalita

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 20 000 Kč

Grus Jaroslav - Krajina

Grus Jaroslav (1891-1983), Krajina, tempera na papíře, 40 x 57 cm, signováno vpravo dole J. Grus.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dražba ukončena: 5 900 Kč

Minařík Josef - Vzpomínání u Doubravy

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 6 000 Kč

Mitwally Jan - Skok do vody

Mitwally Jan (1966), Skok do vody, olej na plátně, 55 x 48 cm, signováno vprostřed dole Mitwally.
Vyvolávací cena: 13 000 Kč
Dražba ukončena: 13 500 Kč

Pardy Pavel - Noc

Pardy Pavel (1955), Noc, olej na lepence, 60 x 68,5 cm, signováno vlevo dole Pardy.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 5 100 Kč

Mikyška Rudolf - Hodní dravci

Mikyška Rudolf (1948), Hodní dravci, olej na plátně, 63 x 63 cm, signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 8 000 Kč

Lukášek Alois - Vlachovice

Lukášek Alois (1911-1984), Vlachovice, olej, 19,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 1 600 Kč

Brožová Eva - Pohled dívky s dlouhými vlasy

Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dražba ukončena: 13 500 Kč

Mervart Augustin - Květiny

Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Dražba ukončena: 45 000 Kč

Häring Josef - Krajina

Häring Josef (1895-?), Krajina, olej na plátně, 48,5 x 74 cm, signováno vpravo dole J. Höring.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dražba ukončena: 2 000 Kč

Eichler Oldřich - Naděje

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 9 000 Kč

Knotek Aleš - Zákeřná naděje

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dražba ukončena: 10 000 Kč

Autor neurčen - Kočka I

Autor neurčen, Kočka I, keramika, 22 cm.
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dražba ukončena: 700 Kč

Macoun Gustav - Praha

Macoun Gustav (1892-1934), Praha, olej na plátně, 95 x 130 cm, signováno vlevo dole G. Macoun.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dražba ukončena: 54 000 Kč

Jambor Josef - Krajina

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dražba ukončena: 37 000 Kč

Zoubek Olbram - Jezerní panna

Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Dražba ukončena: 192 000 Kč

Lukášek Alois - Krajina

Lukášek Alois (1911-1984), Krajina, olej, 38 x 78 cm, signováno vpravo dole Lukášek.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 5 500 Kč

Rapin Jan - Loutnistka

Rapin Jan (1956), Loutnistka, olej na plátně, 78 x 50 cm, signováno vpravo dole Jan Rapin.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 14 500 Kč

Štěpánek Vladimír - Hody

Štěpánek Vladimír (1906-1991), Hody, olej na plátně, 73 x 58 cm, signováno vpravo dole V. Štěpánek.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 6 000 Kč

Holý Miloslav - U řeky

Holý Miloslav (1897-1974), U řeky, olej na kartonu, 35 x 47 cm, signováno vpravo dole M. Holý.
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 10 000 Kč