Spielmann Oskar - Město

Spielmann Oskar (1901-1974), Město, olej na lepence, 63 x 54 cm, signováno vpravo dole O. Spielmann.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 9 000 Kč

Nowak Willi - Na cestě

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dražba ukončena: 9 000 Kč

Grus Jaroslav - Cesta

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 7 000 Kč

Štolfa Miroslav - Kompozice

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 6 000 Kč

Odvárka Jan - U Křížku

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 100 Kč

Kalina Karel - Podvečerní Kampa

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 6 500 Kč

Kadlecová Zuzana - Žena

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dražba ukončena: 21 000 Kč

Červinka Zdeněk - Na golfu

Červinka Zdeněk (1928-2016), Na golfu, olej na plátně, 44 x 60 cm, signováno vlevo dole Červinka.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dražba ukončena: 24 000 Kč

Netík Miroslav - Zimní den

Netík Miroslav, Zimní den, olej na plátně, 50 x 40 cm, signováno a datováno vpravo dole M. Netík 92.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dražba ukončena: 9 000 Kč

Hlava Karel - Večerní róba

Hlava Karel (1950), Večerní róba, kombinovaná technika, 40 x 30 cm, signováno vlevo dole Hlava.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dražba ukončena: 13 500 Kč

Schadt Karel - Chalupy v létě

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dražba ukončena: 4 000 Kč

Číla Otakar - Albánská žena od Tirany

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dražba ukončena: 9 500 Kč

Beneš Vincenc - Krajina

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dražba ukončena: 3 500 Kč

Lukášek Alois - Zima na Žďársku

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dražba ukončena: 2 100 Kč

Husáriková Jindra - Setkání

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dražba ukončena: 37 000 Kč

Kozák Václav - Vltava zpívá

Kozák Václav (1889-1969), Vltava zpívá, olej na plátně, 71 x 97 cm, signováno vpravo dole V. Kozák.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dražba ukončena: 10 000 Kč

Pardy Pavel - První modré pondělí

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 20 000 Kč

Kubín Otakar - Větrný mlýn v kořenci

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dražba ukončena: 4 200 Kč

Zimmermann Milan - Krajina

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dražba ukončena: 2 500 Kč

Zábranský Vlastimil - Dívka

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 33 000 Kč

Cína-Jelínek František - Krajina

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dražba ukončena: 5 600 Kč