Weirauch Emil- Střechy

Weirauch Emil (1909 - 1976), Střechy, olej, 46x57, signováno a datováno vpravo dole Weirauch 59.
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč