Weirauch Emil- Střechy

Weirauch Emil (1909 - 1976), Střechy, olej, 46x57, signováno a datováno vpravo dole Weirauch 59.
Vítěz aukce: uživatel 2932.
Výsledná cena: 1 100 Kč
17.03.2020 21:23 1 100 Kč 2932
17.03.2020 21:07 1 000 Kč 3399