Zábranský Vlastimil - Dívka

Zábranský Vlastimil (1936), Dívka, olej na sololitu, 29 x 39 cm, signováno vlevo dole Zábranský, datováno 1997.
Vítěz aukce: uživatel 3982.
Výsledná cena: 33 000 Kč