Žák Josef František- Dívka

Žák Josef František (1886), Dívka, dřevěná plastika, 81 cm, signováno a datováno vpravo dole J. F. Žák 1939.
Vítěz aukce: uživatel 3824.
Výsledná cena: 2 700 Kč