Zamazal Josef- Chalupa

Zamazal Josef (1899 - 1971), Chalupa, olej, 33x41. signováno vlevo dole Josef Zamazal
Vítěz aukce: uživatel 674.
Výsledná cena: 2 000 Kč
16.03.2020 19:07 2 000 Kč 674