Zimmermann Milan - Krajina

Zimmermann Milan (1934-2009), Krajina, olej na plátně, 39,5 x 49 cm, signováno vpravo dole Zimmermann.
Vítěz aukce: uživatel 2223.
Výsledná cena: 2 500 Kč
25.11.2019 20:05 2 500 Kč 2223