Znojemská Bedřiška- Apoštol Šimon Kananejský milosrdný

Znojemská Bedřiška (1928), Apoštol Šimon Kananejský milosrdný, olej, 42 x 30cm, signováno vpravo dole Z.
Vítěz aukce: uživatel 1240.
Výsledná cena: 2 200 Kč